Téli Kupán a Botfai LSC

12622094_986333384775109_1673748755201881820_oA téli szünetben rendezi meg a megyei szövetség a megyei csapatoknak szervezett Téli kupát amelyen csapatunk is részt vesz. Kiváló felkészülési lehetőség, hiszen magasabb osztályú csapatokkal játszhat tanulva a mérkőzésekből. Az alapvetően felkészülési célú mérkőzéseken szerepet kapnak a felnőtt csapatba számításba vett játékosok, fiatalok is. Az eddígi mérkőzésekből levonható következtetés, hogy szervezettségben felérjük az ellenfeleinket, erőnlétben sajnos egyelőre 60-70 percig sikerül a  versenyt felvenni, illetve az ellenfelek pillanatok alatt kihasználják a sebességkülönbségből adódó hibáinkat.
Ez az eredményeken is látszik:
Páterdomb-Botfa 4-3 (2-1) végig koncentrált játék szoros mérkőzés
Botfa-Zalaszentiván 1-3 (0-1) jó 1. félidő labdabirtoklás, 2 komoly kapushiba a 2. félidőben.
Andráshida u19-Botfa 2-1 (1-0) végig koncentrált mérkőzés a magasabb sebességen játszó NB-s játékosokkal felálló fiatalok ellen.
Böde-Botfa 6-0 (0-1) kitűnő 1. félidő , utolsó 20 perc 4 kapott gól szétestünk fizikailag, és emiatt fejben is.